close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

آموزش طراحی بروشور


در این مقاله قصد داریم آموزش طراحی بروشور را آموزش دهیم . در مرحله اول به تعریفی کلی در این باره میپردازیم و پس از آماده شدن مفاهیم اساسی و پایه وارد مرحله بعد یعنی طراحی در محیط فتوشاپ می شویم. برای آموزش های کامل تر نیز میتوانید وارد سایت گرافیک خانه شوید که آموزش هایی کلی تر در زمینه طراحی بروشور برای شما عزیزان محیا کرده است.

در ایتدا از مشتری بپرسید که چه محتویاتی را میخواهد در طراحی بروشور استفاده کند . یعنی در کل متریالی که میخواهد در محتوای بروشور گنجانده شود را از وی بپرسید و بر سر متریالی که میخواهد در بروشور به شمتری نمایش داده شود اعم از متن و عکس به توافق برسید . در ادامه این محتویات را در لت های بروشور جای گذاری نمایید و پس از اینکه جایگذاری انجام شد و متوجه شدید که در اصل چه چیزی را میخواهید طراحی کنید وارد مرحله ی طراحی بروشور با نرم افزار شوید. طراحان به نسبت کاری که میخواهند انجام بدهند و بسته به سیاست و تکنولوژی کاری شان از نرم افزار های مختلفی استفاده میکنند شما نیز برای شروع کار طراحی بروشور در ابتدا نرم افزاری را که میخواهید با آن کار کنید را مشخص نمایید. درصد بیشتری از طراحان در این زمینه از نرم افزار های فتوشاپ و کرل استفاده میکنند .

در این مطلب که ویدئوی آن را برای شما در داخل سایت گذاشته ایم میتوانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و کمی خلاقیت طراحی بروشور سه لت را براحتی انجام دهید . در مرحله ی اول شاید فکر کنید که انجام این موضوع کار سختی است اما باید به شما بگویم که طراحی بروشور اصلا کار سختی نیست به شرطی که انپیزه لازم برای طراحی را داشته باشید و کمی ایده های جدید خلق کنید .

تا همینجا شما کافیست پلن کار را بکشید و اطلاعاتی را که در ابتداری همین متن از شما خواستیم را از مشتری بگیرید . در مرحله بعد وارد محیط طراحی خواهیم شد .

نرم افزاری که برای شما تدارک دیده ایم نرم افزار فتوشاپ است چرا که اصول کار ردن با آن را بسیاری از شماها بلد هستید و کمتر کسی را می شناسیم که با محیط آن آشنایی نداشته باشد . بنابراین برای آموزش طراحی بروشور در این سری مقالات به سراغ نرم افزار جامع فتوشاپ خواهیم رفت. پس در ادامه با ما همراه باشید و برای دانلود سری کامل آموزش ها به سایت طراحی بروشور ما که با نام گرافیک خانه ثبت شده است هم سری بزنید .


ن : طراحی بروشور
ت : شنبه 24 شهريور 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.